سیم مفتول مسوار

سیم مفتول مسوار با به کار گیری از نیروهای با تجربه و با استفاده از تکنولوژِی جدید و ماشین آلات پیشرفته .....

ادامه مطلب

 

 

 

مفتول آرماتوربندی و قالب بندی

این محصول از میلگردهای سایز 6/5 و 8 میلیمتر با عملیات کشش سرد در کلاف هایی با قطر 30 وبا وزن.....

ادامه مطلب

 

مفتول سفید یا اسید شور

این محصول جهت کارخانجات MESH و 3DPANEL  و کارخانجات  تولید محصولات جوشی و .....

ادامه مطلب

سیم مفتول

احداث کارخانه گندله‌سازی 2.5 میلیون تنی در نیشابور

مدیرعامل شرکت فولاد خراسان اعلام کرد: این شرکت بزرگ فولادی با سرمایه گذاری در سنگان خواف علاوه بر سرمایه گذاری جدید در نیشابور درصدد است تا زنجیره تولید فولاد را از مرحله سنگ آهن تا محصول نهایی در خراسان رضوی به عنوان محل استقرار خود مدیریت کند.

سیدحسین احمدی سلیمانی، در جلسه دیدار با خبرنگاران شهرستان در سالن جلسات مجتمع فولاد خراسان اظهار داشت: تولید فولاد یکی از پایه های اصلی اقتصاد کشور است.

وی افزود: از مزیت های مجتمع فولاد خراسان، زیربنای آن است که فراهم شده تا جایی که با افتتاح سد بار در مجاور مجتمع ریسک تامین منابع آبی کاهش یافت، ظرفیت تامین برق و گاز به 10 برابر و فضای سبز از 150 به 247 هکتار افزایش یافت.

از طرف دیگر ریل راه آهن به داخل مجتمع آمده و مجتمع در نزدیکی بزرگراه تهران- مشهد قرار دارد. زنجیره تولیدات فولاد را هم به گونه ای پیش می بریم که اگر اتفاقی برای سایر فولادسازی ها رخ دهد ما دایر هستیم.

مدیرعامل شرکت فولاد خراسان گفت: شرکت فولاد با سرمایه گذاری در سنگان خواف علاوه بر سرمایه گذاری جدید در نیشابور درصدد است تا زنجیره تولید فولاد را از مرحله سنگ آهن تا محصول نهایی در خراسان رضوی به عنوان محل استقرار خود مدیریت کند.

احمدی بیان کرد: 50 درصد گندله را از گل گهر کرمان و باقی را از چادرملو یزد توسط حمل و نقل ریلی با سهم 75 درصد و حمل و نقل جاده ای با سهم 25 درصدی به نیشابور منتقل می کنیم که ماده اولیه تولید فولاد خراسان است.

مدیرعامل شرکت فولاد خراسان با اشاره به اینکه سال گذشته 760 هزار تن تولید آهن اسفنجی داشتیم، خاطرنشان کرد: در حال احداث کارخانه گندله سازی به ظرفیت دو و نیم میلیون تن در همین مجتمع نیشابور هستیم.

احمدی بیان کرد: مجتمع فولاد خراسان در 5 سال گذشته به سازمان های امور مالیاتی، تامین اجتماعی و شرکت های آب، برق، گاز، مخابرات و راه آهن بیش از هزار و 60 میلیارد تومان پرداخت کرده است که این نقش مجتمع را در رونق اقتصاد عمومی نشان می دهد. 2 هزار و 545 نفر در شرکت فولاد خراسان و شرکت های پیمانکاری وابسته مشغول فعالیت هستند که از این مقدار 964 نفر رسمی شرکت هستند.

در این جلسه معاون استاندار و فرماندار نیشابور گفت: جوانان بسیار با مشکل بیکاری مواجه هستند. تلخ تر اینکه به ما مراجعه می کنند ولی کاری از دست ما ساخته نیست.

غلامحسین مظفری تاکید کرد: باید با فراهم کردن بستر، اتکا به اقدامات قبلی و استفاده از فرصت های پیش آمده، اشتغالزایی کنیم و از مرحله شعار رد شویم و جامعه ما بیش از هر چیز به فضای نشاط، شادابی و امید نیاز دارد.

تصویر روز