سیم مفتول مسوار

سیم مفتول مسوار با به کار گیری از نیروهای با تجربه و با استفاده از تکنولوژِی جدید و ماشین آلات پیشرفته .....

ادامه مطلب

 

 

 

مفتول آرماتوربندی و قالب بندی

این محصول از میلگردهای سایز 6/5 و 8 میلیمتر با عملیات کشش سرد در کلاف هایی با قطر 30 وبا وزن.....

ادامه مطلب

 

مفتول سفید یا اسید شور

این محصول جهت کارخانجات MESH و 3DPANEL  و کارخانجات  تولید محصولات جوشی و .....

ادامه مطلب

سیم مفتول

ایران بدنبال 30 میلیارد دلار سرمایه گذاری در صنایع فولاد است

براساس یافته های Platts از مهدی کرباسیان مدیر اجرائی ایمیدور که در تاریخ 3 ماه می در کنفرانس زوریخ سخن می گفت : دولت ایران قصد دارد در برنامه ششم توسعه (مارس 2017 تا مارس 2022 ) به رشد سالانه 8 , 8  درصد برای صنایع معدنی و فلزی دست یابد و این نیازمند 40 میلیارد دلار سرمایه گذاری در بخش فولاد ، آلومینیوم ، مس ، روی و دیگر معادن و اکتشافات وابسته و همچنین زیرساخت ها است . 

براساس بخشی از این برنامه توسعه ، تخمین زده شده که تقاضای فولاد در ایران در سال 2025 به 40 میلیون تن افزایش یابد . ایمیدرو همچنین قصد دارد به ظرفیت تولید سالانه 55 میلیون تن فولاد برسد که شامل 15 میلیون تن صادرات هم می باشد . میزان سرمایه گذاری مورد نیاز در زنجیره تأمین فولاد و زیر ساخت های آن برای رسیدن به این سطح افزایش تولید 30 میلیارد دلار برآورد شده است .    

به گفته کرباسیان : در سفر رئیس جمهور ایران به فرانسه و ایتالیا در ماه ژانویه چندین یادداشت تفاهم و قرارداد به ارزش 40 میلیارد دلار بین این کشور و شرکت های اروپائی امضا شده است . که شامل قرارداد 6 میلیارد دلاری بین ایمیدور و شرکت دنیلی Danieli  ایتالیا ، یک قرارداد با شرکت اس ام اس اینسه SMS INNSE  ایتالیا ، یک قرار با گروه فایوز Fives Group  فرانسه و چندین قرار دیگر می شود .     

کرباسیان افزود : در راستای این برنامه ایران بدنبال 250 میلیارد دلار سرمایه گذاری در بخش زیرساخت ها مانند نفت ، گاز و صنایع معدنی است و این فرصت مناسبی برای شرکت های اروپائی خواهد بود تا بعنوان پیمانکار و سرمایه گذار در این طرحها مشارکت کنند . 

کرباسیان خاطر نشان کرد : بسته به اولویت و تمایل سرمایه گذاران ایمیدرو می تواند بعنوان شریک از طرف دولت برای سرعت بخشیدن به این فرآیندها چه از لحاظ اعطای مجوزهای لازم و چه از لحاظ سرمایه گذاری  با آنها مشارکت نماید . 

سرمایه گذاران خارجی تحت پوشش طرح تشویق و حمایت از سرمایه گذاری خارجی قرار خواهند گرفت . این یک تضمین از سوی دولت برای سرمایه گذاران خارجی در برابر تغییرات قانونی و آئین نامه ها است و بازگشت سرمایه را تضمین می کند .

تصویر روز