سیم مفتول مسوار

سیم مفتول مسوار با به کار گیری از نیروهای با تجربه و با استفاده از تکنولوژِی جدید و ماشین آلات پیشرفته .....

ادامه مطلب

 

 

 

مفتول آرماتوربندی و قالب بندی

این محصول از میلگردهای سایز 6/5 و 8 میلیمتر با عملیات کشش سرد در کلاف هایی با قطر 30 وبا وزن.....

ادامه مطلب

 

مفتول سفید یا اسید شور

این محصول جهت کارخانجات MESH و 3DPANEL  و کارخانجات  تولید محصولات جوشی و .....

ادامه مطلب

سیم مفتول

راهکار آقای وزیر برای حل مشکل بیکاری

 

علی ربیعی امشب در یازدهمین جشنواره تعاونی‌های برتر استان یزد با اشاره به وضعیت روبه رشد و بهبود کشور در زمینه اقتصادی گفت: توسعه تعاون یکی از بهترین رویکردهای اقتصادی در جامعه است.

 

وی ادامه داد: تعاونی‌ها به دلیل اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی و استفاده از سرمایه‌ها و منابع انسانی از ارزشمندترین منابع توسعه پایدار به شمار می‌روند.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با گرامیداشت هفته تعاون، از شهید رجایی به عنوان یک تعاون‌گر بزرگ اجتماعی یاد کرد و بیان کرد: زمانی که ترکیب خوبی از مسئولان برای خدمت به مردم و کار و کوشش شکل بگیرد این ترکیب منشأ تغییر و تحولات بزرگی خواهد شد که موجب رشد و توسعه و پیشرفت می‌شود.

وی، تعاونی‌ها را یک واحد اقتصادی، تولیدی و خدماتی برشمرد و گفت: تعاونی‌ها به نوعی شکل زندگی اجتماعی مردم هستند که با توسعه فرهنگ ارتباط مردم با یکدیگر هستند شیوه زندگی‌ و کار گروهی را توسعه می‌دهند.

ربیعی، تعاونی‌ها را در مقایس یک بنگاه اقتصادی برشمرد و ادامه داد: رفتارهای نادرستی که مردم را در اجتماع از هم دور کرد باید به واسطه شکل‌گیری تعاونی‌ها به حالت عادی بازگرداند زیرا کشور امروز بیش از هر زمان دیگری به اتحاد نیاز دارد.

وی توسعه و ترویج فرهنگ تعاون، توانمندسازی تعاونی‌ها، رفع نیازمندی‌های تعاونی‌ها و توسعه صادرات در تعاونی‌ها را از محوری‌ترین رویکرد‌های وزارتخانه برشمرد و تصریح کرد: باید با تغییر رویکرد به تعاونی‌ها، آن را راهکاری برای رفع معضل بیکاری و توسعه اشتعال در کشور بدانیم و در راستای توسعه و تقویت آن اقدام کنیم.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به شرایط دشوار دولت در سه سال گذشته عنوان کرد: دولت تدبیر در زمانی سکان مدیریت اجرایی کشور را به دست گرفت که با انبوهی از مشکلات در زمینه‌های گوناگون مواجه بود.

وی با بیان اینکه اقتصاد کشور کوچک شده بود ادامه داد: شاخص‌های فقر در وضعیت بسیار بدی قرار داشت و دهک‌های پایین جامعه روز به روز به زیر خط فقر در حرکت بودند و این مسأله قدرت خرید مردم را بسیار کاهش داده بود.

ربیعی به تشریح وضعیت تولید و صنعت در کشور پرداخت و گفت: وضعیت تولید‌کنندگان در به گونه‌ای بود که واردات دستگاه‌های مورد نیاز برای اداره واحد تولیدی و توسعه خط تولید به واسطه تحریم‌ها ممکن نبود و حتی قدرت عرض اندام در عرصه بین‌المللی برای ارائه تولیدات و توانایی‌های خود را هم نداشتند.

وزیر کار با اشاره به تغییر وضعیت در کشور و حرکت به سمت بهبود و پیشرفت اقتصادی اظهار داشت: افتتاح بیش از 100 میلیارد ریال پروژه تعاونی با اشتغال‌زایی 200 نفر در استان یزد بیانگر توسعه و بهبود وضعیت اقتصادی است.

تصویر روز