سیم مفتول مسوار

سیم مفتول مسوار با به کار گیری از نیروهای با تجربه و با استفاده از تکنولوژِی جدید و ماشین آلات پیشرفته .....

ادامه مطلب

 

 

 

مفتول آرماتوربندی و قالب بندی

این محصول از میلگردهای سایز 6/5 و 8 میلیمتر با عملیات کشش سرد در کلاف هایی با قطر 30 وبا وزن.....

ادامه مطلب

 

مفتول سفید یا اسید شور

این محصول جهت کارخانجات MESH و 3DPANEL  و کارخانجات  تولید محصولات جوشی و .....

ادامه مطلب

سیم مفتول

مشارکت قطعه‌سازان ایرانی در تولید خودرو در عمان

 

وزیر صنایع و بازرگانی عمان پس از بازدید خطوط و سالنهای تولید گروه صنعتی ایران خودرو، در دیدار با مدیرعامل این گروه صنعتی، آخرین اقدامات انجام شده برای ایجاد شرکت مشترک و اجرای خط تولید محصولات ایران خودرو در عمان را بررسی کرد.


مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو در این دیدار گفت: ایران خودرو مصمم است تا فعالیتهای خود در کشور عمان را توسعه دهد و به نتایج خوبی در همکاری با این کشور دست یابد.

هاشم یکه‌زارع با اشاره به ایجاد خط مونتاژ محصولات ایران خودرو در عمان گفت: این کشور مزایای زیادی برای تولید محصولات ایران خودرو دارد و به دلیل دسترسی به کشورهای اطراف نیز می‌تواند به عنوان مرکزی برای صادرات محصولات ایران خودرو به کشورهای منطقه و به ویژه شمال آفریقا مطرح باشد.

وی با بیان این‌که در فازهای بعدی پروژه، امکان گسترش همکاری‌ها وجود دارد ادامه داد: با توجه به منابع موجود در کشور عمان، امکان مشارکت قطعه‌سازان برای تولید قطعه در این کشور نیز وجود دارد. تولید قطعه در عمان هزینه لجستیک را کاهش داده و موجب افزایش سودآوری خواهد شد.

یکه‌زارع به قابلیتهای موجود در محصولات ایران خودرو اشاره کرد و گفت:‌ محصول دنا مطابق با استانداردها و شرایط آب و هوایی عمان می‌تواند سهم مناسبی را در بازار این کشور کسب کند.

وی تصریح کرد:‌ ایران خودرو خط مونتاژ محصولات خود در عمان را با استفاده از آخرین فناوری روز و در بازه زمانی پیش‌بینی شده راه‌اندازی خواهد کرد.

در این دیدار علی بن سعود السنیدی، وزیر صنایع و بازرگانی عمان نیز ضمن مجهز و به روز خواندن خطوط تولید ایران خودرو گفت: محصولات این شرکت با قیمت رقابتی می‌تواند با خودروهای موجود در بازار این کشور رقابت کند.

وی به ظرفیتها، منابع طبیعی و مواد اولیه موجود در این کشور اشاره و اظهار کرد: عمان می‌تواند با ارایه مواد اولیه و پلیمری کمک زیادی به تولید محصول ایران خودرو کند. توانمندی های ایران خودرو موجب شده تا به فکر همکاری‌های گسترده با این شرکت باشیم.

وی با اشاره به نیاز بازار کشورهای آفریقایی به محصولات اقتصادی گفت: در کشورهای آفریقایی تقاضای زیادی برای خرید محصولات با کیفیت و قیمت مناسب وجود دارد که ما می‌توانیم با راه‌اندازی این سایت نیاز بازار آنان را نیز تامین کنیم.

با توافقات صورت گرفته، شرکت سرمایه‌گذاری مشترک ایران خودرو و عمان با سرمایه‌گذاری طرف عمانی و ارائه خدمات فنی مهندسی از سوی ایران خودرو ایجاد شده که طبق آن خط مونتاژ محصول دنا در این کشور راه‌اندازی خواهد شد.

تصویر روز