سیم مفتول مسوار

سیم مفتول مسوار با به کار گیری از نیروهای با تجربه و با استفاده از تکنولوژِی جدید و ماشین آلات پیشرفته .....

ادامه مطلب

 

 

 

مفتول آرماتوربندی و قالب بندی

این محصول از میلگردهای سایز 6/5 و 8 میلیمتر با عملیات کشش سرد در کلاف هایی با قطر 30 وبا وزن.....

ادامه مطلب

 

مفتول سفید یا اسید شور

این محصول جهت کارخانجات MESH و 3DPANEL  و کارخانجات  تولید محصولات جوشی و .....

ادامه مطلب

سیم مفتول

نیاز صنعت برق به سرمایه گذاری 25 میلیارد دلاری

هوشنگ فلاحتیان معاون وزیر نیرو در امور برق و انرژی در سی و یکمین کنفراس بین المللی برق راهبردهای کشورهای مختلف جهان در حوزه انرژی اظهار داشت: برنامه ریزی های امروز در کشورهای توسعه یافته بر مبنای کاهش مصرف نفت و تمایل به استفاده ازانرژی های پاک است، همچنین طبق پیش بینی ها تا سال 2060 مصرف گاز افزایش چشمگیری خواهد داشت.
 
وی ادامه داد: تا سال 2060 سه میلیارد خودرو در جهان تردد خواهد کرد که از این میان بین 9 تا 26  درصد این خودروها برقی خواهند بود.


 فلاحتیان در ادامه تصریح کرد:در 15 سال گذشته سرمایه گذاری در بخش های انرژی تجدید پذیر از 50میلیارد دلار به 300 میلیارد دلار افزایش پیدا کرده است؛ همچنین امروزه صنعت برق جهان به سمت افزایش بهره وری استفاده از سیستم های هوشمند برقی و حل مشکلات زیست محیطی گام بر می دارد.
 
معاون وزیر نیرو  جایگاه صنعت برق کشور را با ظرفیت تولید 74 مگاوات در رتبه چهاردهم جهان معرفی کرد وگفت:  امروز ظرفیت تولید نیروگاهی کشور ما به 76 هزار مگاوات رسیده و مصرف انرژی سالانه حدود 5 درصد رشد را تجربه می کند.

 
فلاحتیان با اشاره به افزایش مصرف انرژی و به تبع آن نیاز به گسترش ظرفیت نیروگاهی کشور اظهار داشت: تا سال 2021 به  25 میلیارد دلار در صنعت برق  سرمایه گذاری نیاز است که این میزان شامل 17 میلیارد دلار سرمایه گذاری در بخش  های تولیدی و 7.5 میلیارد دلار در بخش های انتقال، توزیع و فوق توزیع خواهد بود.
 
وی در خصوص مهمترین چالش های که در صنعت برق وجود دارد، گفت: یکی از مهمترین مشکلات در حوزه انرژی فروش آن بر اساس تعرفه های تکلیفی و پرداخت نشدن بدهی های مشترکین و مطالبات حاصل از صادرات برق است.

 

تصویر روز