سیم مفتول مسوار

سیم مفتول مسوار با به کار گیری از نیروهای با تجربه و با استفاده از تکنولوژِی جدید و ماشین آلات پیشرفته .....

ادامه مطلب

 

 

 

مفتول آرماتوربندی و قالب بندی

این محصول از میلگردهای سایز 6/5 و 8 میلیمتر با عملیات کشش سرد در کلاف هایی با قطر 30 وبا وزن.....

ادامه مطلب

 

مفتول سفید یا اسید شور

این محصول جهت کارخانجات MESH و 3DPANEL  و کارخانجات  تولید محصولات جوشی و .....

ادامه مطلب

سیم مفتول

رئیس سازمان صنعت و معدن:یک هزار و 680 میلیارد ریال تسهیلات در آذربایجان شرقی پرداخت

حسین نجاتی روز دوشنبه با بیان اینکه در استان عزم جدی برای احصاء مشکلات و آسیب های بخش صنعت و واحدهای تولیدی در سال اقتصاد مقاومتی وجود دارد، افزود: هم اکنون یک هزار و 320 پرونده در کمیته های اقتصاد مقاومتی بررسی شده است.
وی با بیان اینکه آذربایجان شرقی رتبه اول را در پرداخت وام صنعت در کشور به خود اختصاص داده است، یادآور شد: 302 واحد تولیدی و صنعتی در استان وام دریافت کرده اند.
رئیس سازمان صنعت و معدن و تجارت آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه مشکلات برخی از واحدهای تولیدی و صنعتی کمبود اعتبار بوده که با استفاده از ظرفیت های شهرستانی قابل حل است، اظهار داشت: با سفر استاندار و مدیران کل در قالب ستاد اقتصاد مقاومتی به شهرستان ها بیشتر واحدهای راکد و نیمه راکد به چرخه تولید برگشته اند.
نجاتی، با اشاره به اینکه امروز مشکل واحدهای تولیدی و صنعتی بستان آباد با حضور مسئولان شهرستانی و استانی بررسی شد، ادامه داد: با استفاده از ظرفیت های شهرستان مشکل آب مورد نیاز صنعت در ناحیه صنعتی تیکمه داش این شهرستان نیز حل شد.
وی گفت: در شهرک صنعتی شماره یک بستان آباد نیز مشکل روشنایی، آب شرب و پروانه فعالیت برخی از واحدها وجود داشت که با حضور مسئولان ادارات و نهادهای دولتی در جلسه برطرف شد.
نجاتی، افزود: در بستان آباد سه شهرک صنعتی و در تیکمه داش نیز یک ناحیه صنعتی وجود دارد و بخش عمده ای از سرریز صنعت استان به این شهرستان منتقل می شود.

 

تصویر روز